Jump to main content Jump to footer
logo: Astma- og Allergiforbundet - gjør Norge friskere

No image
Du kan hjelpe barna på Geilomo barnesykehus

Regionsstyret

nb Dato publisert: Sist oppdatert:

Her er styret i Norges Astma- og Allergiforbund region Østafjells 2018 - 2019

Leder:
Anita Kolseth Olsen       (Leder NAAF Nordre Vestfold)
Søndre Stømmsgt. 6
3060 Svelvik
anita.kolseth.olsen@ebnett.no
tlf. 990 43 832

Nestleder: 
Hege Langjord
Bergmannsvein 272
3614 Kongsberg
hege.langjord@gmail.com
tlf. 995 06 146

Styremedlemmer:                                                                                                                    Britt Wennerød      (Leder NAAF Tønsberg lokallag)
Tangenvn. 12
3124 Tønsberg 
viwen@sf-nett.no
tlf.  45 41 21 52

Helge A. Andersen
Sandskroken 4
3055 Krokstadelva
helge@steinulvene.no
tlf. 951 04 532

Jan Lykke Madsen
Sørumveien 24
3425 Reistad
janirv@online.no
tlf. 915 97 832

Tone Edvardsen
Bråtanveien 27
3060 Svelvik
tone_edvardsen@yahoo.com
tlf. 911 98 604

Linda Paulsen
Nykirkeveien 40
3180 Nykirke
linda-paulsen@live.no
tlf. 936 32 182



Varamedlemmer:
                                                                                                               Monica Kristoffersen
Eidstoppen 1
3090 Hof
mon-kr5@online.no
tlf. 930 06 666

Sigve Tengs
Nystrandveien 138
3944 Porsgrunn
sigve.tengs@sf-nett.no
tlf. 926 22 470

Heidi Kopperud Warp
Eikveien 45
3060 Svelvik
heidi.warp@norgips.com
tlf. 908 85 066