Jump to main content Jump to footer
logo: Astma- og Allergiforbundet - gjør Norge friskere

No image
Vil du støtte barna på Geilomo? Vipps til 136990

Regionskontorene - kontakt

No image
Dato publisert: Sist oppdatert:
Kontorene kan i perioder være ubetjent på grunn av kurs, møter eller reiser. Ta da kontakt med regionssekretæren per e-post eller legg igjen en beskjed på telefon, hvis mulig.

Region Agder

Telefon: 94 87 21 07/ 21 39 81 47
Adresse: Rykeneveien 113, 4824 Bjorbekk
Kontortid: Mandag/onsdag/torsdag 9-15
Regionssekretær: Inger Marie Rudnes
Epost: region.agder@naaf.no
Nettside: www.naaf.no/agder

Region Hedmark

Telefon: 95 11 17 76
Kontortid: Mandag/tirs/torsdag kl. 9-15
Regionssekretær: Gunn Rauken
Postadresse: PB 1375 Vestad, 2405, Elverum
Besøksadresse: Grindalsveien 3, Borgheim 2, 2405 Elverum
Epost: region.hedmark@naaf.no
Nettside: www.naaf.no/hedmark 

Region Midt, Møre og Romsdal

Telefon: 47 36 24 18
Adresse: Moaveien 11. 6018 Ålesund
Kontortid: Tirsdag/torsdag kl. 9-15, fredag kl. 11-15
Regionssekretær: Monica Dalseth
Epost: monica.dalseth@naaf.no
Nettside: www.naaf.no/midt

Region Midt, Sør-Trøndelag

Telefon: 92 28 71 46
Postadresse: Postboks 89. 7541 Klæbu
Besøksadresse: Amunddalsveien 303, 7541 Klæbu
Kontortid: Mandag-fredag kl. 9.00-15.00
Regionssekretær: Gina Strøm
Epost: gina.strom@naaf.no
Nettside: www.naaf.no/midt

Region Midt, Nord-Trøndelag

Henvendelser fra medlemmer betjenes ved kontorene i Ålesund og Klæbu

Region Nord

Telefon: 91 91 64 10
Kontortid: Mandag-fredag kl. 09.00-15.00
Adresse: Markveien 14, PB 1165, 9504 Alta
Regionssekretær: Anne-Kari Isaksen
Epost: region.nord@naaf.no
Nettside: www.naaf.no/nord

Region Nordland

Telefon: 95 55 26 90
Kontortid: Mandag-fredag kl. 09.00–15.00
Adresse: Storgata 48, 8006 Bodø
Regionssekretær: Anna Cecilie Jentoft
Epost: anna.cecilie.jentoft@naaf.no
Nettside: www.naaf.no/nordland

Region Oppland

Telefon: 95 84 51 43
Kontortid: De fleste ukedager, kl. 9–15
Regionssekretær: Tove Kristin Løkken
Adresse: Sørskogbygdveien 930, 2412 Sørskogbygda 
Epost: region.oppland@naaf.no
Nettside: www.naaf.no/oppland

Region Oslo og Akershus

Telefon: 23 32 69 96
Kontortid: Mandag-fredag
Adresse: Pb. 6764, St. Olavs plass, 0130 Oslo
Regionssekretær: Aase M. Kolstø Sætrang
Epost: aase@naaf.no
Nettside: www.naaf.no/osloogakershus

Region Vest

Telefon: 51 90 63 03/99 12 28 95
Regionssekretær: Hildur Østbø
Epost: region.vest@naaf.no
Nettside: www.naaf.no/vest

Region Østafjells, Buskerud

Telefon: 32 83 69 10 / 48 15 12 94
Kontortid: Mandag/ons/tors i partallsuker, mandag og onsdag i oddetallsuker
Regionssekretær: Mona H. Larsen
Adresse: Postboks 4019, Gulskogen, 3005 Drammen
Epost: mona.larsen@naaf.no
Nettside: www.naaf.no/ostafjells

Region Østafjells, Telemark

Telefon: 35 52 15 00 / 90 81 83 95
Regionssekretær: Eli Mathea Olsen
Adresse: Blekebakkveien. 1, 3725 Skien
Epost: region.ostafjells@naaf.no
Nettside: www.naaf.no/ostafjells

Region Østafjells, Vestfold

Telefon: 33 06 39 50 / 48 19 14 62
Kontortid: Mandag-fredag kl. 8-15
Adresse: Industriveien 2a, 3174 Revetal
Regionssekretær: Ellen Sørby
Epost: ellen.sorby@naaf.no
Nettside: www.naaf.no/ostafjells

Region Østfold

Telefon: 92 27 82 20
Kontortid: Mandag og fredag kl. 08-15.45
Adresse: Ilaveien 97, 1605 Fredrikstad
Regionssekretær: Mona L. Marthinussen 
Epost: monam@naaf.no eller region.ostfold@naaf.no
Nettside: www.naaf.no/ostfold